Sizin Kadar Eşsiz

Astrolojinin ince ayrıntılarıyla ortaya çıkarılmış size özel ürünler, günlük yaşantınıza uyarlanmış sade, şık ve zarif parçalar.

HAKKIMIZDA

Luta Design başta astrolojiye olan ilginin benzersiz tasarımlara uygulanma düşüncesi ile ortaya çıkmıştır. Bu düşünce ile tasarlanan doğum haritası kolyelerimiz müşterilerimize hem kendileri için özel olarak kullanabilecekleri bir ürün olurken hem de sevdikleri için sıradışı ve eşsiz bir hediye seçeneği sunmaktadır. Doğum haritası kolyelerimiz Luta Design markası adı altında tasarım patentli olup, tüm tasarımı ve detayları tamamen astrolojik programlar ile hesaplanarak yapılmaktadır. Oğuzhan Ceyhan Akademiden astroloji dersleri alınmış olup, sertifikamız bulunmaktadır. 

Doğum haritası kolyelerimizin yanında tasarımları tamamen kendimize ait olan sade, şık ve herkesin zevkine hitap eden yeni ürünler yaratmaktan zevk alarak üretmeye devam ediyoruz. Zarif ve naif tasarımlarımızı ince zevkler ve modern anlayışla yorumlayarak kusursuz işçilikle birleştiriyoruz. Sevgi ve emekle yapılan her işin sonunda olduğu gibi ortaya göz kamaştıran ve son derece değerli ürünler çıkarıyoruz. Ürünlerimizin hepsinin çizimi ve tasarımı bizim tarafından özel olarak yapılarak, Kapalıçarşıda işine yıllarını vermiş gümüş ve metal ustalarımız tarafından son şeklini alıyor.

Son olarak arkasında böyle büyük emek ve düşünce yatan ürünlerimizi sizlerle buluşturmaktan  Luta Design markası olarak mutluluk duyuyoruz. Ürünlerimizin size şans ve sevgi getirmesi dileği ile